Опік на обличчі від крему: чим лікувати хімічний опік обличчя

Опік шкіри на обличчі являє собою досить серйозну косметичну проблему. Його виникнення часом провокує нанесення звичайних засобів, призначених для догляду за дермою, у складі яких знаходяться потужні інгредієнти. Вони і викликають опіки. У більшості випадків руйнування піддається тільки верхній шар шкіри. Однак якщо не були вжиті своєчасні заходи і лікування проводиться неправильно, то патологічний процес здатний привести до пошкодження глибоких тканин.

Якщо виник опік на обличчі від крему, що робити в такій ситуації? При важкій формі подібного явища його лікування повинно проводитися тільки під наглядом лікаря-дерматолога. Якщо опік на обличчі від крему є незначним і поверхневим, то усунути його не складно самостійно. Для цього знадобиться лише виконувати рекомендації косметологів і медиків.

Причини

Від чого виникає опік на обличчі від крему? Серед основних причин, що стимулюють його поява, знаходяться агресивні складові тих засобів, які використовуються у домашньому догляді за шкірою.

Дивіться також:  Чи можна пити горілку за наявності захворювань: думка і поради лікарів

Хімічний опік обличчя часом провокує дешева косметика невідомого виробника. Від такої травми дерми нерідко страждають жінки, які вирішили заощадити на покупці.

Ще однією причиною виникнення опіку на обличчі від крему є неправильне застосування препаратів для пілінгу, у складі яких знаходяться потужні кислоти. Експерименти з такими складами в більшості випадків закінчуються неприємностями.

З’явитися опік на обличчі від крему може і в тому випадку, якщо жінка не провела попереднє тестування препарату. І це є серйозною помилкою, яку здійснюють багато пані.

Може бути отриманий хімічний опік і від маски для особи, в складі якої знаходяться активні інгредієнти. В такому випадку зона ураження має значні розміри.

Іноді з’явився опік приймають за звичайне роздратування шкіри на ті чи інші компоненти, що входять до складу засобу. Якщо це дійсно так, то неприємне явище неодмінно усунеться само собою після припинення використання крему.